Kategoriler
Sekabet Bonuslar

Sekabet Winter Lucky Drops Turnuvaları

Sekabet, oyun tutkunlarının kış aylarında da keyifli vakit geçirebileceği bir turnuva düzenlemektedir. Sekabet Winter Lucky Drops Turnuvaları ile oyuncular slot oyunları oynayarak çok yüksek miktarlarda para kazanma şansı elde edebilir. Ödül havuzu 3.440.000 TL değerinde ve bu turnuvada yer alarak daha fazla kazanma şansı elde edebilirsiniz. Eğer eğlenmek ve aynı zamanda kazanmak istiyorsanız, yüksek meblağlar kazanmayı sevenler için bu turnuva kaçırılmayacak bir fırsattır.

Sekabet Winter Lucky Drops Turnuvaları, slot oyunları tutkunları için harika bir fırsattır. Bu turnuva, ödül havuzu değeri 3.440.000 TL olan bir yarışmadır ve bu turnuvada yer alarak büyük ödüller kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sürpriz kazanç fırsatları da bulunmaktadır. Bu turnuva, eğlenirken aynı zamanda büyük ödüller kazanmak isteyen herkes için uygun bir seçenek olacaktır. Özellikle yüksek meblağlar kazanmayı sevenler için kaçırılmayacak bir fırsattır. Slot oyunları oynayanların yanı sıra, yüksek meblağlar kazanmayı hedefleyen herkes bu turnuvada yer alarak kazanç fırsatını değerlendirebilir.

Holiday Races slot turnuvaları hakkında bilgi almak için tıklayın:

https://sekabetgirisyap.com/sekabet-holiday-races-slot-turnuvalari/

Sekabet, slot oyunları oynayanlar için 5 hafta boyunca gerçekleştirdiği Winter Lucky Drops Turnuvaları ile her gün ödüller dağıtmaktadır. Bu turnuva sayesinde, slot oyunlarını oynarken her spin sırasında ödüller kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Sekabet, günlük ödüllerin yanı sıra ayrıca belirli günlerde daha büyük ödüller için de turnuvaya katılım imkanı sunar. Bu turnuva için özel olarak belirlenmiş oyunları oynayarak katılım sağlayabilir ve şansınızı deneyebilirsiniz. Eğer slot oyunları oynayan birisiyseniz, kaçırılmayacak bir fırsat olan Sekabet Winter Lucky Drops Turnuvaları şansını kaçırmamalısınız.

Sekabet Winter Lucky Drops Turnuvaları Kuralları

Winter Lucky Drops Turnuvaları ile slot oyunlarında kazancınızı arttırın.

Sekabet Winter Lucky Drops Turnuvaları, casino ve slot oyunları oynayan kullanıcılar için harika bir fırsattır. Ödül havuzu 3.440.000 TL değerindedir ve bu turnuvada yer alarak daha fazla kazanma şansı elde edebilirsiniz. Turnuva, 3 Oaks Gaming’e ait tüm slot oyunlarında geçerlidir ve istediğiniz her gün turnuvaya katılarak şansınızı deneyebilirsiniz. Günlük ödülleri kazanmak için her gün katılmanız gerekmektedir ve ayrıca, belirli günlerde daha büyük ödüller için turnuva katılımı da imkanınız vardır. Sekabet Winter Lucky Drops Turnuvaları için spin ücreti dışında ekstra bir ücret ödenmez. Turnuva kuralları ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Turnuvadaki tüm slot oyunları 3 Oaks Gaming lisanslıdır. Diğer oyunlarda oynadığınız turnuva kapsamında puanlandırılmaz.
  • Çevirme ücreti dışında ekstra bir ücret ödemeniz söz konusu değildir.
  • Drop kazanmak için minimum 0.50 euro yatırım yapmanız gerekir.
  • Ödüller anlık olarak yayınlanır. Turnuva kapsamındaki oyunlara girdiğinizde sıralamaları ve günlük ödülleri görebilirsiniz.
  • Turnuva boyunca en fazla 3 nakit ödülü alabilirsiniz.
  • Ödülleriniz en geç 72 saat içerisinde hesabınıza aktarılır.
  • Hesabınıza tanımlı bonusları turnuva kapsamında kullanamazsınız. Bonus kullandığınız oyunlar, turnuva puanlamasına dahil edilmez.

Bu kurallara uygun hareket ederek Sekabet Winter Lucky Drops Turnuvaları ile bakiyenizi hızlı bir şekilde çoğaltabilirsiniz.

Güncel giriş adresine erişim sağlamak istiyorsanız buraya tıklayın.

Sekabet Winter Lucky Drops Turnuvaları, üyelerine çeşitli slot oyunları oynayarak yüksek ödüller kazanma fırsatı sunuyor. Bu turnuvaya katılmak için, öncelikle Sekabet üyesi olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra, istediğiniz slot oyunlarını seçerek turnuva oyunlarına katılabilirsiniz. Günlük ödülleri kazanmak için her gün katılım gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sekabet Winter Lucky Drops Turnuvaları İçin En Düşük Yatırım Ne Kadar?

Oyununuzun turnuva kapsamında hesaplanması için en az 0.50 Euro yatırım yapmalısınız.

Sekabet Winter Lucky Drops Turnuvaları Ne Kadar Sürecek?

Winter Lucky Drops Turnuvaları 5 hafta boyunca sitede aktiftir.

Sekabet Winter Lucky Drops Turnuvalarında Ödül Havuzu Ne Kadar?

Toplam ödül havuzu miktarı 3.440.000 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version